Zielona herbata czy African Mango? Co wybrać na odchudzanie?

W dzisiejszych czasach, temat odchudzania jest wszechobecnych. W telewizji, radio i innych mediach non stop mówi się o dietach, byciu „fit” i treningach. Wszystko to jest uwarunkowane przez fakt, iż nadwaga stanowi bardzo poważną przypadłość, która dosięga około 50% społeczeństwa.

W związku z tym problemem powstaje wiele specyfików, określanych mianem „złotych środków na odchudzanie”. Jaka jest rzeczywistość? Tego typu preparaty zwykle nie są nawet w 50% tak skuteczne jak zapowiadają to producenci. Gdyby faktycznie działały tak efektywnie, to kto borykałby się z nadwagą? Nikt!

Podstawą odchudzania jest przede wszystkim dieta i trening. Suplementacja to tylko dodatek. Dzisiaj chcielibyśmy wziąć pod lupę tenże dodatek i przeanalizować działanie oraz dwóch suplementów diet: zielonej herbaty i african mango.

Zielona herbata – znana od pokoleń, ale niedoceniana?

Reklam różnego rodzaju specyfików jest naprawdę wiele. Wśród szeroko promowanych środków trudno jednak znaleźć zieloną herbatę. To nieco zapomniany preparat, którego wykorzystanie w procesach odchudzania jest bardzo rzadkie? Dlaczego tak się dzieje? Czy to wynik niewielkiej skuteczności?

Zielona herbata to preparat ogólnodostępny o względnej efektywności. Pomaga w procesach odchudzania, ale nie gwarantuje redukcji w postaci 5 kilogramów na miesiąc. Ba – żaden preparat nie gwarantuje takich efektów.

Zielona herbata to środek wielokrotnie przebadany i sprawdzony. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych przez co można powiedzieć, że jest w pełni bezpiecznym środkiem. Skąd zatem tak mała popularność?

Wynika to z faktu niewielkiej reklamy. Tak, zielona herbata jest „zapomnianym”, „niedocenianym” środkiem, który nie odbiega zbyt dużo od skuteczności innych środków. A przy tym – jej koszt to zaledwie kilka złotych.’

African Mango

Mango afykańskie to preparat, który ostatnimi czasy stanowi prawdziwy hit wśród suplementów na odchudzanie. Mimo, że posiada wiele innych pro-zdrowotnych właściwości, to właśnie działanie odchudzające jest najsilniejsze.

Poza tym – zainteresowanie zrzucaniem kilogramów jest ogromne. Szacuje się, że około 50% populacji światowej boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Co więcej – ta liczba stale rośnie. Nic więc dziwnego w tym, że tak wiele osób poszukuje rozwiązań wspomagających odchudzanie, takich jak wspomniane mango afrykańskie.

Mango Afrykańskie – opinie

African Mango to preparat, który cieszy się naprawdę świetnymi opiniami konsumentów i recenzjami ekspertów. Skuteczność tego typu preparatów uwarunkowana jest przede wszystkim przez bardzo dużą zawartość błonnika pokarmowego, który wykazuje działanie

  • wspomagające pracę jelit
  • regulujące metabolizm
  • regulujące wypróźnianie się
  • hamujące apetytu
  • powodujące brak łaknienia

To wszystko sprawia, że African Mango to nie tylko preparat wspomagający odchudzanie, ale także produkt dzięki któremu z powodzeniem opróżnimy organizm z toksyn i innych niepożądanych związków ubocznych procesów przemiany materii.

Mango Afrykańskie – cena. Gdzie kupić?

Afrykańskie Mango to preparat, który jest coraz lepiej dostępny. Aktualnie ekstrakt z tego egzotycznego produkt znaleźć możemy przede wszystkim w Internecie. Jednakże, ostatnimi czasy pojawia się również w dobrych drogeriach oraz sklepach ze zdrową żywnością.

African Mango jest suplementem, którego cena oscyluje w granicach 80-150 złotych za opakowanie wystarczające na zapas. Aktualny lider wszelakich rankingów (AfricanMango.pl) oferuje swój produkt z najwyższą dawką ekstraktu za 149 złotych.

Należy pamiętać, że produkty tego typu należy kupować z pewnych źródeł. Korzystanie z aukcji nie jest zalecane, gdyż na rynku pojawiło się wiele różnych podróbek. Dlatego też, sugerujemy korzystać tylko i wyłącznie z takich miejsc jak wspomniana wyżej strona producenta.

Liczymy na Wasze testy!

Zachęcamy do zakupu zielonej herbaty lub african mango i własnych testów. Koszt jest naprawdę niewielki. Po kilku tygodniach – podzielcie się w komentarzach własną opinią. Będziemy wdzięczni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *