Redukcja 5 kg w ciągu jednego miesiąca? Jak chudnąć w dobrym tempie?

Odchudzanie stanowi temat, którego popularność cały czas szybuje ku górze. Wynika to oczywiście z faktu, iż nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat rośnie liczba osób borykających się z nadwagą. Na dzień dzisiejszy, szacuje się, że problemy ze zbyt dużym poziomem tkanki tłuszczowej w organizmie może mieć nawet 50% cywilizowanej społeczności.

Jak zredukować 5kg w ciągu miesiąca?

Cel odchudzania w postaci redukcji pięciu kilogramów na miesiąc jest celem realnym, choć niezwykle trudnym do osiągnięcia. To wynik, który zrealizować można tylko i wyłącznie przy maksymalnym zaangażowaniu w trening i dietę. Ponadto, niezbędna jest również odpowiednia suplementacja.

Poprzez dietę odchudzającą rozumiemy jadłospis, którego bilans wartości odżywczych został obniżony. Dieta tego typu powinna być regularna i składać się z minimum 5-6 posiłków na dobę. Ich konsumpcja powinna następować o stałych porach, najlepiej w równych odstępach czasu.

Jadłospis odchudzający nie powinien mieć charakteru głodówkowego. Wręcz przeciwnie – dieta musi być zdrowa i pełnowartościowa. Tylko w ten sposób można osiągnąć trwałe rezultaty.

Z kolei jeśli chodzi o trening, to ten powinien być realizowany przy odpowiednich założeniach dotyczących intensywności oraz objętości. Sama forma treningowa nie ma większego znaczenia, pod warunkiem, że nosi znamiona ogólnorozwojowe.

Intensywność treningu redukcyjnego powinna oscylować w granicach 65-85% tętna maksymalnego. Dla przykładu, takie tętno osiągniemy jeżdżąc na rowerze w tempie około 3:30min na kilometr lub biegając w tempie około 6:00min na kilometr.

Objętość treningu na odchudzanie powinna równać się około 200 minutom tygodniowo. Przy czym należy pamiętać, że pojedyncza sesja treningowa nie może być krótsza aniżeli 40-50 minut. Wynika to z faktu, iż organizm pozyskuje energię z tkanki tłuszczowej dopiero po kilkudziesięciu minutach. Dopiero po tym czasie rozpoczyna się efektywne i faktyczne spalanie tłuszczu.

W przypadku suplementacji rekomendujemy zastosowania tabletek z African Mango:

Afrykańskie Mango to jeden z nielicznych suplementów, który nie jest szeroko reklamowany w telewizji i radio, a mimo to posiada naprawdę sporą popularność. Wynika to przede wszystkim z faktu jego skuteczności. Pozytywne opinie i tzw. poczta pantoflowa sprawia, że produkt ten bardzo dobrze się sprzedaje. Czy faktycznie jest tak skuteczny?

Opinie na temat African Mango są różne. Zdecydowana większość ma jednak charakter pozytywny. Użytkownicy chwalą sobie głównie bardzo wysoką skuteczność oraz szybkość działania. Jak zapewnia producent – African Mango pozwala zrzucić dodatkowe kilka kilogramów podczas cyklu odchudzania.

African Mango to produkt egzotyczny, pochodzący z Ameryki Południowej. Tam jego pro-zdrowotne właściwości (nie tylko odchudzające) są znane od dawien dawna. W Europie prawdziwą popularność zyskał w XXI wieku, czyli czasie, gdy problem otyłości jest naprawdę bardzo poważny.

Za skuteczność African Mango odpowiada przede wszystkim błonnik, którego duża ilośc gwarantuje wpływ na:

  • regulację wypróżnień i metabolizmu
  • zahamowanie łaknienia i wzdęć
  • uczucie sytości

Właściwości błonnika są znane od wielu lat. Skuteczne działanie potwierdzone zostało licznymi badaniami klinicznymi, co sprawia, ze African Mango to produkt o sprawdzonej efektywności. Nie ma zatem najmniejszych wątpliwości – ekstrakt z tego egzotycznego owoca z całą pewnością jest warty uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *