Jak w jeden tydzień schudnąć aż 10 kilogramów? Czy to jest możliwe?

Na forach internetowych oraz portalach na których można zadawać pytania pojawia się wiele zapytań w stylu „Jak w tydzień schudnąć 10 kg?”. Czy taka redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa w tak krótkim czasie? Jak wygląda odchudzanie w dobie innowacyjnych rozwiązań? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w dalszej części publikacji.

Otyłość – choroba XXI wieku

Ilość osób borykających się z nadwagą wzrasta każdego dnia. Problem ten określany jest chorobą cywilizacyjną, co wynika z siedzącego trybu życia i żywności, której jakość pozostawia wiele do życzenia. Szacuje się, że ilość osób chorujących na otyłość wzrosła dwukrotnie na przestrzeni dwóch ostatnich dekad. To naprawdę niepokojąca statystyka.

Innowacyjne rozwiązania w odchudzaniu

Technologia i medycyna cały czas rozwijają się i oferują coraz to nowsze rozwiązania na odchudzanie. W telewizji i innych mediach można napotkać na reklamy „cudownych” środków pozwalających zrzucić kilkanaście kilogramów miesięczne. Prawda czy kłamstwo? Niestety – kłamstwo. Nie ma takiej fizycznej możliwości, by organizm był zdolny do tak dużej utraty na przestrzenii tak krótkiego czasu.

Jak w tydzień schudnąć 10 kg?

Odpowiedź na tytułowe pytanie może być jedna – NIJAK. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, nie ma fizycznej możliwości by stracić tak dużą liczbę kilogramów w tym czasie. Chyba, że zależy nam na samych cyferkach, a nie spaleniu tkanki tłuszczowej. Wówczas to można odwodnić organizm nie dostarczając pożywienia i płynów, ale to jest niezwykle niebezpieczne (zagraża nawet życiu), dlatego też, tego typu pomysły całkowicie odradzamy.

Ile zatem można schudnąć w ciągu tygodnia? Proces odchudzania jest długotrwały, szacuje się, że utrata około 1-2kg w ciągu miesiąca to bardzo dobry wynik. Mówimy tu oczywiście o tkance tłuszczowej, a nie wodzie.

Nadwaga to poważny problem!

Nadwaga to prawdziwy problem, którego eliminacja powinna być priorytetem. Wszak, nadmiar zbędnych kilogramów to nie tylko defekt o charakterze estetycznym. To także kłopot natury zdrowotnej.

Nadmiar tkanki tłuszczowej może skutkować nadciśnieniem tętniczym, miażdżycą czy nawet zawałem serca. Chyba nikt nie chce ryzykować swoim życiem, dlatego też tak wiele osób podejmuje trudy odchudzania. Redukcja zbędnych kilogramów jest procesem, który realizowany może być na wiele różnych sposobów. Diety, treningi i… suplementy.

Podsumowując, utrata 10 kilogramów tkanki tłuszczowej w ciągu tygodniach jest niewykonalna. Proces odchudzania jest długotrwały i aby zrzucić taką ilość potrzeba minimum kilku miesięcy. Z całą pewnością – przy redukcji warto sięgać po suplementy diet. Rekomendujemy stosowanie zielonego jęczmienia:

Green Barley Plus – czy działa? Wasza RECENZJA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników zapraszamy do zaznajomienia się ze specyficzną recenzją, która oparta jest na opiniach innych osób. Mamy nadzieję, ze te trzy treściwe opinie, pozwolą podjąć Wam jedyną słuszną opinie i skorzystać z Green Barley Plus.

Green Barley Plus to produkt, który stosowałam przez 4,5 miesiąca. Moim pierwotnym celem było zrzucić 17 kilogramów, co w pełni się udało (nawet z lekką nadwyżką). To co mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem – Green Barley działa niezwykle skutecznie i szybko. Co ważne – efekty są trwałe, nie występuje tzw. efekt jojo. Mam tylko wątpliwości co do tego, czy faktycznie wpływa również na urodę. Ja nie zauważyłam większej poprawy. Jednak jeśli chodzi o odchudzanie to… DUŻE TAK. ~ Pannica76, forum Wizaz.pl

Skuteczność, szybkość, bezpieczeństwo – tak bym opisał Spirulin Plus. Osobiście korzystam od prawie roku (profilaktycznie 1 opakowanie na kwartał) i jestem więcej niż zadowolony. Jeszcze nigdy pH nie było inne niż 7,35-7,45. ~ Michau7, PoMesku.org.pl

Spirulin Plus działa szybko. Ja poprawę zauważam już po kilku dniach regularniej suplementacji. Ogólnie stosuję już od dobrych kilku tygodni. Wszystkie problemy żołądkowo-jelitowe ustały. Ciekawi mnie jedynie to, czy efekty utrzymają się na stałe? ~ Katarynka22, forum Stylistka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *